KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7663109
nr 766 3109
Akvarell
signerad, 98, Katt&råtta, 41x30
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juli 2012
kl 19:10:48
1/7 19:19:40